ПП «Ланна-Агро»


Власник:
Тимоха Олександр Федорович

39541, Україна, Полтавська обл., Карлівський р-н,
с. Ланна, вул. Миру, 5 

Напрямки роботи
зернові
овочі
фрукти
тваринництво
Базова інформація з рослинництва
Загальна посівна площа, тис. га 11,2 тис. га
Наявність елеваторів/складів (потужності) 28 шт
Наявність під’їзної колії у наявності
Наявність зерновозів, шт. 12 шт
Базова інформація по тваринництву
Загальне поголів’я: 1 912 шт
ВРХ 1 000 шт
Свині 912 шт
Участь у асоціаціях на базі ГК «DYKUN» 6 років


Мировой опыт. Современные технологии
     ПП «Ланна — Агро» — це втілення новітніх технологій в сучасне сільське господарство. Тут успішно розвивається рослинницька галузь. Одним із пріоритетних напрямків роботи господарства є також галузь тваринництва, зокрема молочне скотарство. Нові ферми, сучасне обладнання, кваліфікований персонал, застосування нових ефективних технологій.
     Компанія має високий рівень соціальної відповідальності на місцях виробництва та прикладає максимум зусиль для покращення стандартів життя. Головна ціль підприємства – це розвиток виробництва, нарощування товарообігу із застосуванням сучасних можливостей.
Социальная работа

      Церква
     Дбаючи про відродження духовності, безпосередньо за участю цукрового заводу в особі Олександра Тимохи у селищі Ланні збудовано храм Святого Благовірного князя Олександра.

     Питання культури та спорту
    Не оминули питання занедбаності будинків культури. Так, за сприянням ПП «Ланна — Агро» було поліпшено загальний стан Попівського і Федорівського будинків культури.

     Дитячий майданчик
    Підприємством було створено сучасний дитячий майданчик, який дозволяє дітям гратися та активно відпочивати. Генеральний директор Ланнівських підприємств Олександр Тимоха також не байдужий і до ситуації на Сході України. Ланнівські підприємства надають воїнам-учасникам АТО матеріальну, волонтерську, консультаційну допомогу.