ПСП «Глорія»


Власник:
Козлов Станіслав Володимирович

19215, Україна, Черкаська обл., Жашківський р-н,
с. Кривчунка 

Напрямки роботи


зернові
тваринництво
Базова інформація з рослинництва
Загальна посівна площа, тис. га 1 800 га
Наявність елеваторів/складів (потужності) у наявності
Наявність під’їзної колії у наявності
Наявність зерновозів, шт. 2 шт
Базова інформація по тваринництву
Загальне поголів’я:
ВРХ -
Свині 1 178 шт
Участь у асоціаціях на базі ГК «DYKUN»


СВIТОВИЙ ДОСВIД. СУЧАСНI ТЕХНОЛОГII

       ПСП «Глорія» -великий та дружній колектив. Де кожна ланка виробництва працює як один механізм. Це застосування новітніх технологій та використання світового досвіду в сучасному сільському господарстві. Тут успішно розвивається рослинницька галузь. Одним із пріоритетних напрямків роботи господарства є галузь тваринництва, зокрема свинарство.
     Нові ферми, сучасне обладнання, кваліфікований персонал, застосування нових ефективних технологій та нестандартних рішень. Компанія має високий рівень соціальної відповідальності на місцях виробництва та прикладає максимум зусиль для покращення стандартів життя. Головна ціль підприємства – це розвиток виробництва, нарощування товарообігу із застосуванням сучасних можливостей та технологій.

СОЦIАЛЬНА РОБОТА

     ПСП «Глорія» бере активну участь в соціальному житті с. Кривчунка та районна взагалі. Зокрема : Займається озеленінням села ,ремонтує дороги ,підтримує інфраструктуру в належному чині . Виділяються кошти на ремонт школи та дитячого садка. Також підприємство дбає і про молодь , були виділені кошти на закупівлю спортивного інвентарю та спортивної форми. Приділяється увага ветеранам АТО : надаються робочі місця ,виділяються земельні ділянки та надається інша допомога.