СТОВ «Плосківське»


Власник:
Орловський Віталій Володимирович

09530, Україна, Київська обл., Таращанський р-н, 
с. Плоске

Напрямки роботи
зернові
тваринництво
Базова інформація з рослинництва
Загальна посівна площа, тис. га 2,6 тис. га
Наявність елеваторів/складів (потужності) 8 тис. тон/4 тис. тон
Наявність під’їзної колії -
Наявність зерновозів, шт. -
Базова інформація по тваринництву
Загальне поголів’я:
ВРХ молочна 200
Свині 800
Участь у асоціаціях на базі ГК «DYKUN» 6 років


СВIТОВИЙ ДОСВIД. СУЧАСНI ТЕХНОЛОГII

        СТОВ «ПЛОСКІВСЬКЕ» у 2016 році приєдналось до групи компаній РОПА Україна. З цього часу почалось активне впровадження сучасних європейських технологій із застосуванням передового німецького досвіду.

     На даний час пріоритетними напрямками роботи для нас являються рослинництво та тваринництво. Серед культур, які ми вирощуємо, представлені озима пшениця, цукровий буряк, кукурудза, ріпак, соняшник, соя, горох, нут. По напрямку тваринництва робота підприємства зосереджена на свинарстві та молочному скотарстві.
 
       Для сталого розвитку підприємства залучаються кваліфіковані спеціалісти, в тому числі іноземні, та запроваджуються нові ефективні технології. У зв’язку з постійним розширенням підприємства та збільшенням виробництва закуповується сучасне обладнання та створюються нові робочі місця. Працівники товариства долучаються до соціального життя місцевої громади. Компанія має високий рівень соціальної відповідальності та прикладає максимум зусиль для покращення стандартів життя і створення безпечних робочих місць, які б відповідали європейським стандартам.
СОЦIАЛЬНА РОБОТА
     Підприємство активно долучається до соціального життя с. Плоске Таращанського району Київської області.
Школа. За кошти СТОВ «ПЛОСКІВСЬКЕ» проведено ремонт школи, побудовано дах над ґанком, закуплено комп’ютерну техніку та необхідні периферійні пристрої.
Будинок культури. Наше підприємство закупило аудіо апаратуру для сільського будинку культури, підтримує аматорський гурток.
Благоустрій села. Власними силами нашої компанії проводяться місячники з благоустрою; виділяються кошти на прибирання; за допомогою наявної техніки проводиться викорчовування старих дерев.
Сільська рада. У 2017 році було закуплено меблі для сільради.